Aktuálně hledáme:
tesaře, truhláře, zedníky a klempíře k bližší spolupráci!

Dřevostavby PM Wood work

Dobrý den, vítáme Vás na webové prezentaci firmy Pavel Minář Wood Work, která se zabývá stavbou domů s dřevěnou konstrukcí, nízkoenergetických a pasivních domů, veškerými stavebními a zemními pracemi v souvislosti s novostavbou. Firma disponuje také vlastní pilařskou a truhlářskou výrobou.

Nabídka služeb

Dřevostavby Rodinné domy Nízkoenergetické a pasivní domy Půdní vestavby Chaty a chalupy Altány Pergoly Garáže Dřevovýroba Truhlářská výroba Řezivo Restaurování dřeva

Spolupracujeme s projekční kanceláří, která klientovi bude nápomocna s výběrem rodinného popřípadě rekreačního domku, dispozičního vyřešení prostoru, zajistí individuální přístup ke každému projektu od usazení budovy na pozemek, přivedení inženýrských sítí a vyřízení potřebných formalit včetně ohlášení stavby nebo stavebního povolení.

Dle lokality pomůžeme s výběrem pozemku a typem stavby, splňující podmínky pro danou oblast, popřípadě Vám můžeme nabídnout k realizaci vlastní projekty s již vypracovanou projektovou dokumentací a vyřízeným stavebním povolením, s možností návštěvy vzorového domu.

Rychlý kontakt
Jméno:
Email:
Telefon:
Zpráva:

Banner